ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА: 1 Вибери рядок, у якому в усіх словах звуків менше, ніж букв: а) сильний, дзвінко, любисток б) джерело, промінь,гедзь в) синиця, більше, льон 2 Добери і запиши дієслова, якими можна замінити подані сполучен...

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА: 1 Вибери рядок, у якому в усіх словах звуків менше, ніж букв: а) сильний, дзвінко, любисток б) джерело, промінь,гедзь в) синиця, більше, льон 2 Добери і запиши дієслова, якими можна замінити подані сполучення слів: пасти задніх - .......................... розбити глека - ........................... намилити шию - ............................ ПОМОГИТЕ СДЕЛАТЬ УКРАИНСКИЙ, СПАСИБО
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
в першому відповідь б  а в другому я незнаю