Помогите пожалуйста 1)Адам үнемі мөлшерден тыс тамақ...,семіріп кетеді. 2)Ұнемі аш жүруге ... . 3)Біз тмақану режимін ... керек. 4)Біз тамақты күнде белгілі бір мезгіле ... керек. Керекті сөздер:болмйды , ішсе ,сақтауымыз ,ішу...

Помогите пожалуйста 1)Адам үнемі мөлшерден тыс тамақ...,семіріп кетеді. 2)Ұнемі аш жүруге ... . 3)Біз тмақану режимін ... керек. 4)Біз тамақты күнде белгілі бір мезгіле ... керек. Керекті сөздер:болмйды , ішсе ,сақтауымыз ,ішуіміз .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Адам үнемі мөлшерден тыс тамақ ішсе семіріп кетеды 2)Үнемі аш жүруге болмайды 3)Біз тамақтану режимін сақтауымыз керек 4) Біз тамақты күнде бір мезгілде ішуіміз керек