Помогите пожалуйста 3 тапсырма нужно с этими словами придумать по одному предложению по правилам : жакты жаксыз толынды толынсыз жалан жайылма

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
МҰРАЖАЙ ҚОРЫНА КӨМЕКТЕСПЕ МҰРАЖАЙ ТОПТАМАСЫ КЕРЕМЕТ БІЗ МӘДЕНИ ҚҰНДЫЛЫҚТЫ САҚТАП,КЕЛЕСІ ҰРПАҚҚА ЖЕТКІЗУІМІЗ КЕРЕК. МЫНАУЫН ЖАҚСЫ ТУЫНДЫ ЕКЕН СӘЛЕМ ЭКСПОНАТТАР ҚАНЕ,БӘРІМІЗ АРХЕОЛОГИЯЛЫҚ ГАЛЕРЕЯҒА НАЗАР АУДАРАМЫЗ