ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА !!!!!!!!ДАМ 20 БАЛЛОВ!!!!!!!!!!!! Добери такі споріднені слова,щоб у корені змінився приголосний звук. ручний звук місити довжина жук крик вниз боргЗА НОРМАЛЬНЫЙ 30 БАЛЛОВ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА !!!!!!!!ДАМ 20 БАЛЛОВ!!!!!!!!!!!!  Добери такі споріднені слова,щоб у корені змінився приголосний звук. ручний звук місити довжина жук крик вниз борг ЗА НОРМАЛЬНЫЙ 30 БАЛЛОВ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ручний-рука звук-звучати місити-мішу довжина-довгий жук-жучиха крик-кричати вниз-нижній борг-боржник