ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ДАМ 45БАЛОВ!!!! Разом із не пишуться такі дієприслівники А) (не)знаючи,(не)поважаючи,(не)сказавши Б) (не)вгаваючи(не)зважаючи,(не)дооцінюючи В)(не)здійснивши,(не)завершивши,(не)витримавши Г)(не)зробивши,(не...

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ДАМ 45БАЛОВ!!!! Разом із не пишуться такі дієприслівники А) (не)знаючи,(не)поважаючи,(не)сказавши Б) (не)вгаваючи(не)зважаючи,(не)дооцінюючи В)(не)здійснивши,(не)завершивши,(не)витримавши Г)(не)зробивши,(не)співавши,(не)писавши
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Б /////////////////////////////////////////////