Помогите пожалуйста. Даю 35 баллов. Надо к каждому предложению задать вопрос на казахском языке.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен кандай пандерди унатамын? Мен кандай тилден уйирмеге катысып журмин? Уйирмеде мен нени кызыгып орындаймын? Кандай тилди билгендиктен мен мектепшилик ис-шараларга катысып журмин?кимнин олендерин манерлеп окимын?, АКТ залында театрланган койылымдарга калай катысып журмин? Болашакта кандай пандерден билимимди терендетемин деп ойлаймын?