Помогите пожалуйста даю 50 баллов четвёртое если хотите можете сделать, 3,5 обязательно. 3-подчеркнутые слова, 5-выделеные слова

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
3.Тағамнан---Тағам- жалғау -НАН. Үлкендердің--Үлкендер -жалғау -ДІҢ ,Ойындар-- Ойын жалғау --ДАР 5. атау с--жастар , дәстүр, айтыс ілік с--жастардың, дәстүрдің, айтыстың барыс с--жастарға, дәстүрге, айтысқа табыс с--жастарды, дәстүрді, айтысты жатыс с--жастарда, дәстүрде, айтыста шығыс с--жастардан, дәстүрден, айтыстан көмектес с--жастармен, дәстүрмен, айтыспен