Помогите пожалуйста! Диалог на тему "мой любимый вид спорта" на казахском языке.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-СӘЛЕМ АРУЖАН! -СӘЛЕМ КАТЯ! -СПОРТТЫҢ ҚАНДАЙ СЕНІҢ СҮЙІКТІ КӨРІНІСІҢ? -СПОРТТЫҢ МЕНІҢ СҮЙІКТІ КӨРІНІСІМ ТЕННИС -ЕШ ТЕНИССЕ ДЕГЕН ОЙНА-? -ТЕННИСТЕ РАКЕТКА ЖӘНЕ ВОЛАНЧИКОМ ОЙНАЙДЫ  -АЛ ҒАНА ТЕННИСТІҢ  БІР КӨРІНІСІ БОЛАДЫ? -ЖОҚ ТАҒЫ НАСТОЛЬНЫЙ ТЕННИС БОЛАДЫ -ӘЛІ ДЕ АРУЖАН! -ӘЛІ ДЕ КАТЯ!