Помогите пожалуйста диалог на тему"Що я вмію робити найкраще"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
привіт  Стифане   як  у  тебе    справи    ?                                                           привіт    Катю  добре   а  в  тебе  що  нове   Стифане   я  хочу  тебе  запитати    Прощо   Катю? А що  ти  вмієш   робити   ? Я багато  чого   знаю а  зідки? мене  навчив  мій   батько   а ти  що  вмієш? мене  теж  мама  багато  чого  вчила    ,прасувати, підмітати   , витирати  пил. а  я  вмію    робити   стулчики   а  ще  ми  з батьком   тепер   ядемо  фарбувати   паркан    дозустрічі   Катю  ДОЗУСТРІЧІ  СТИФАНЕ