Помогите пожалуйста!!! До поданих висловів доберіть фразеологізми з довідки і запишіть. Давати відсіч,уникати зустрічі, дбати лише про власні інтереси,добре запам'ятати,позбавляти життя,зовсім не звертати уваги,з якойсь неприєм...

Помогите пожалуйста!!! До поданих висловів доберіть фразеологізми з довідки і запишіть. Давати відсіч,уникати зустрічі, дбати лише про власні інтереси,добре запам'ятати,позбавляти життя,зовсім не звертати уваги,з якойсь неприємності потрапляти в іншу. Довідка:дбати про свою шкуру,утікав перед вовком,та впав на медвідя,зводити зі світу,десятою дорогою обходити,зарубати на носі,і вухом не вести ,дати відкоша.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Давати відсіч- Дати відкоша. 2. Уникати зустрічі- Десятою дорогою обходити. 3, Дбати лише про власні інтереси- дбати про свою шкуру.  4. Добре запам'ятати- Зарубати на носі. 5. Позбавляти життя- Зводити зі світу. 6. Зовсім не звертати уваги- І вухом не вести. 7.З якойсь неприємності потрапляти в іншу- Утікав перед вовком,та впав на медведя.
Гость
Давати відсіч - дати відкоша. Уникати зустрічі - десятою дорогою обходити. Дбати лише про власні інтереси - дбати про свою шкуру. Добре запам'ятати - зарубати на носі. Позбавляти життя - зводити зі світу. Зовсім не звертати уваги - і вухом не вести. З якоїсь неприємності потрапляти в іншу - утікав перед вовком, та впав на ведмедя.