Помогите!! Пожалуйста:)) He’s from London. _____ name’s Graham. A His B Her C My 2 I’m Irish. _____ family is from Dublin. A You B My C Our 3 Anna is American. _____ surname’s Kelly. A His B Our C Her 4 My parents are ...

Помогите!! Пожалуйста:)) He’s from London. _____ name’s Graham. A His B Her C My 2 I’m Irish. _____ family is from Dublin. A You B My C Our 3 Anna is American. _____ surname’s Kelly. A His B Our C Her 4 My parents are very rich. That’s _____ new Mercedes. A their B his C her 5 ‘What’s _____ address?’ ‘I live at 33 Marston Street.’ A your B his C my
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 A 2 B 3C 4A 5A  Ось такмммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммм
Гость
1 A 2 B 3 C 4 A 5 A ..................................................................................