Помогите пожалуйста как будет по английски самое красивое платье самый большой зонт самые длинные брюки самая маленькая футболка самый хороший костюм самые грязные кроссовки самый толстый свитер Помогите плиз

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
the most beautiful dress is the largest umbrella the long pants the t-shirt little the good suit is the most dirtiest sneakers thick sweater
Гость
The most beautiful dress The biggest umbrella The longest pants The smallest T-shirt The best suit The dirtiest trainers ( sneakers) The thickest sweater. Надеюсь помог))