Помогите пожалуйста, как будет произносится по русски. Например: has - хэс. Can I heip you? I am looking for a pair of shoes. What shoes would you like to buy? Trainers. May I try them on, please? Sure. Have a look at these ...

Помогите пожалуйста, как будет произносится по русски. Например: has - хэс. Can I heip you? I am looking for a pair of shoes. What shoes would you like to buy? Trainers. May I try them on, please? Sure. Have a look at these ones. Super! How much are they? Thirty pounds. All right. I'll take them. Here is the money. Thank you. Thank you. Bye!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кэн ай хэлп ю? Ай эм лукинг фо а паир оф шуз От шуз уд ю лайк то бай?