Помогите пожалуйста как читается стих !!!! The Whale One, two, three, four, five, Last month I caught a whale alive. Six, seven, eight ,nine, ten, Then I let it go again ! Why did you let it go ? Because it bit my finger so ! W...

Помогите пожалуйста как читается стих !!!! The Whale One, two, three, four, five, Last month I caught a whale alive. Six, seven, eight ,nine, ten, Then I let it go again ! Why did you let it go ? Because it bit my finger so ! What finger did it bite ? The little inger on the right !
Гость
Зэ Вейл Ван, ту, сри, фо, файв, Ласт манс ай коут э вейл элайв. Сикс, сэвэн, эйт, найн, тэн Зэн ай лет ит гоу эгейн! Вай дид ю лэт ит гоу? Бикоз ит бит май финге со! Вот финге дид ит байт? Зэ литл инге он зэ райт!