Помогите пожалуйста. Как можно изменить слова в дужках так,чтобы они называли ознаки придметов? (Зима) ранку діти зібрались на ( Школа) подвирі. Учні готувались до ( Лижі) прогулянки. ( Сонце) проміння сліпить очі. (Холод) по...

Помогите пожалуйста. Как можно изменить слова в дужках так,чтобы они называли ознаки придметов? (Зима) ранку діти зібрались на ( Школа) подвирі. Учні готувались до ( Лижі) прогулянки. ( Сонце) проміння сліпить очі. (Холод) повітря обпікає щоки.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зимового ранку діти зібрались на шкільне подвір'я. Учні готувались до лижньої прогулянки. Сонячне проміння сліпить очі. Холодне повітря обпікає щоки