Помогите пожалуйста [latex] \frac{ \sqrt[3]{ (4+ \sqrt{17}) ^{2} } }{ \sqrt[3]{4- \sqrt{17} } } + \sqrt{17} [/latex]

Гость
[latex] \sqrt[3]{ \frac{ (4+ \sqrt{17}) ^{2} }{4- \sqrt{17} } } + \sqrt{17} =[/latex][latex] \sqrt[3]{ \frac{(4+ \sqrt{17}) ^{3} }{ (4- \sqrt{17})(4+ \sqrt{17})}} + \sqrt{17}= [/latex][latex] \frac{4+ \sqrt{17} }{ \sqrt[3]{16-17} }+ \sqrt{17}=-4- \sqrt{17}+ \sqrt{17} =-4 [/latex]