Помогите пожалуйста мне нужен миф про богов короткий и на украинском языке

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Міфи, боги, герої, демони Еллади і Риму. Слово «антична» в перекладі з латинської (antigues) означає «давня». Античну міфологію разом із біблейською по праву вважають найбільш значними за мірою впливу на подальший розвиток культури багатьох народів, особливо європейських. Під античною міфологією розуміють, спільність грецьких і римських міфів, тому інколи можна зустріти термін «греко-римська міфологія», хоча основою для римської міфологічної системи була саме грецька. Римляни багато у чому запозичували легенди Еллади, інколи по-своєму трактуючи образи і видозмінюючи сюжети. Завдяки поширеним у Європі латині і — меньшою мірою — старогрецькій мові, античні міфи, набули не лише широкого поширення, але піддались глибокому осмисленню і вивченню. Неможливо переоцінити і їх естетичне значення: не залишилось жодного мистецтва, які не мали би у своєму арсеналі сюжетів, заснованих на античній міфології, — є вони в скульптурі, в живописі, музиці, поезії, прозі і так далі.