Помогите пожалуйста!!! Надо будет из слов составить вопрос а потом поместить эти вопросы в диалог следующего задания.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
a Did you have good seat? b How long did the concert last? c What did you do last night? d Did you pay for them yourselves? e Which songs did she sing? f How much did the tickets cost? g With who did you go? 1 c What did you do last night? 2 g With who did you go? 3 a Did you have good seat? 4 e Which songs did she sing? 5 b How long did the concert last? 6 f How much did the tickets cost? 7 d Did you pay for them yourselves?