Помогите пожалуйста надо составить диалог на казахском языке на тему УРОК КАЗАХСКОГО ЯЗЫКА

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Салем -Салем -Калын калай? -Жаксы озиннин? -Жаксы -Бугин биз казак тили сабагында жана такырып оттик -Кушти -Маган жана такырыптар унайды! Неге? десен ойткени жана такырыпта сен жана малимет аласын -Мммм))Тусиникти мен бугиннен бастап казакша сойлеуди жон кордим ойткени бизге болашакта керек болады -Дурыс айтсын мен саган Абай атамыздын бир созин айткым келип тур -Кандай? -Озге тилдин барин бил оз тилинди курметте -Енди мен тусиндим коп-коп рахмет саган бугиннен бастап мен казакша уйренуге тырысамын Саубол! -Саубол!