Помогите пожалуйста нам задали нужно описать свой классс на украинском языке по плану !1)Ростушування кiмнати(на якому поверсi) 2)Загальний опис кiмнати:розмiр,ОСВIтлення,кiлькiсть Вiкон,колiр стiн йхн оздоблення ,квiти тощо. 3...

Помогите пожалуйста нам задали нужно описать свой классс на украинском языке по плану !1)Ростушування кiмнати(на якому поверсi) 2)Загальний опис кiмнати:розмiр,ОСВIтлення,кiлькiсть Вiкон,колiр стiн йхн оздоблення ,квiти тощо. 3)Предмети,йх розташування й ознаки. 4)Обладнання(посiбники,портрети,проектор,комп^ютер,таблицi тощо) 5)Висновок(чи подобаэться вам кiмната,чи э в нiй усе необхiдне для навчання,який настрiй вона викликаэ тощо)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)пишеш який поверх у вас і коридор описуеш 2) розмір кімнати освітлення картини грамоти які є 4)обладнання є підручники але діти їх самі носять комп'ютер є чи нема не знаю 3)предмети грамоти чи ще що є у вас 5) пишеш подобається вам ваша класна кімната