Помогите пожалуйста, написала текст (см. ниже) с помощью переводчика, а он не всегда переводит "a" 'the', прочитайте и напишите какие ошибки есть Надо срочно!!!! Сегодня 19.05. надо до 20.05 Hawaii I dream to go to Ha...

Помогите пожалуйста, написала текст (см. ниже) с помощью переводчика, а он не всегда переводит "a" 'the', прочитайте и напишите какие ошибки есть Надо срочно!!!! Сегодня 19.05. надо до 20.05 Hawaii I dream to go to Hawaii. I want to fly there in the Summer. I think that in the Summer there will be hot. There you can have a good rest. They often drink coconut juice. There you can spend days relaxing on the beach. You can walk around the city and see what some interesting places. ПОЖАЛЙУСТА ПОМОГИТЕ
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
There you can spend YOUR days relaxing on the beach. You can walk around the city and see some interesting places. Единственные ваши ошибки.