Помогите пожалуйста написать 5предложений на казахском языке,чтобы в каждом предложении было слово начинающееся на букву Ж.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Жаз, жасыл жайлау.Жағалау жақ -жастар жиналатын жер.Жастар жадырап ,жайнап жүр.Жастардың жартысы жүзіп жарысты.Жағалау жақта жиналған жастардың жүзі жазғы жауқазындай жадырады.