Помогите пожалуйста написать 8 предложений на английском языке с каждым из этих слов:.. 1. Provide 2. Support 3. Discovery 4. Confident 5. Criticise 6. Get on 7. Contrary 8. Relax

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Anna can provide yourself He support her oppinion She discovery very interesting things He confident in his quastions She criticise everyone He gey on car in present He is in contrary place She relax on the beach