Пожалуйста срочно напишите эссе на тему "таза ауамен демалайық"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
казирги кезде адамдардын кобиси ауырып журеди.онын бари ауага экологияга байланысты.Егерде баримиз бирдей ат салыссак таза ауаны калпына келтирсек жаксы еди.Кокысты тастамай машиналаоды азайтсак озимизге жаксы Таза ауа ол денсаулықкада жаксы емеспа?! Таза ауамен демалайык!!!!