Помогите пожалуйста написать діалог матусі з донькою: про опис рибки, в художньому стилі . 5 класс

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Одного разу, проходячи повз зоомагазин, маленька дівчинка помітила величезний акваріум. Вона спитала: «Мамо, а як назівається ось ця рибка?»  -Яка, доню? - Ну, ось ця, жовтенька. -Це, доню,так звана золота рибка. Бачиш, вона золотого кольору з рижуватим відтінком, а також має  тільце подовженої форми, яке злегка стиснуте з боків. - Мамо, а подивись який в неї довгий роздвоєний хвіст, наче тоненький шовк. А ще, такі самі плавці з обох сторін та гребінець. -Так, доню, бачу. - Мамо, купи мені, будь-ласка, таку рибку, я дуже хочу  мати її у нашому акваріумі. -Ну добре, ходімо в магазин. Ось так і закінчилася ця історія. Маленька дівчинка отримала від мами подарунок – золоту рибку.   Ну якось так. може там підкорегуєш