Помогите пожалуйста написать! До поданих іменників доберіть прикметники. Наприклад: глибоководна Міссісіпі (річка) Тбіліссі, баку, онтаріо, таіті, ему, кольрабі, джузеппе, бетті. Із трьома словосполученнями в непрямих відмінках...

Помогите пожалуйста написать! До поданих іменників доберіть прикметники. Наприклад: глибоководна Міссісіпі (річка) Тбіліссі, баку, онтаріо, таіті, ему, кольрабі, джузеппе, бетті. Із трьома словосполученнями в непрямих відмінках складіть речення.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 ахахах чарівни Тбіліссі   новозбудованне Баку  зачаровующа Онтаріо  незабутьні таіти  красива ему  найкращі кольбарі романтичне джузеппе  гарні бетті