Помогите пожалуйста написать на английском письмо. Для 4 класса дочке. Меня зовут Лиза. Я живу в России. Моя семья это мама и маленькая сестра. У меня есть домашние любимцы кошка и щенок. Мне нравиться с ними играть. Я люблю р...

Помогите пожалуйста написать на английском письмо. Для 4 класса дочке. Меня зовут Лиза. Я живу в России. Моя семья это мама и маленькая сестра. У меня есть домашние любимцы кошка и щенок. Мне нравиться с ними играть. Я люблю рисовать это мое хобби. Моя любимая книга Рампунцель. Моя любимая погода теплая и солнечная.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My name is Lisa. I live in Russia. My family is my mom and little sister. I have pets,a cat and a puppy. I like to play with them. I love to draw is a my hobby. My favorite book is Rapunсel. My favorite weather is warm and sunny.
Гость
My name is Liza. I live in Russia. My family is mum,dad and little sister, I have pets. It is cat and puppy. I love play with them. My hobby is draw.my favorite book is rapuncel .my favorite weather is warm and sunny