Помогите пожалуйста написать поздравление на татарском языке с новым годом бабушке! Заре нее большое спасибо!
Ответ(ы) на вопрос:
яна ел белэн аже, кажется
Benim sevgili büyükannemSana çok mutlu günler diliyorum,Sonuçta, bize yanındaki - Yeni Yıl!Iyi şans getirsin
Ben mutluluk diliyorum,Sağlık - götürmek değil!Güzel renkli günGözünde - ışıkları parlayan!
только тут не татарский а турецкий