Помогите пожалуйста написать поздравление на татарском языке с новым годом бабушке! Заре нее большое спасибо!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
яна ел белэн аже, кажется
Гость
Benim sevgili büyükannemSana çok mutlu günler diliyorum,Sonuçta, bize yanındaki - Yeni Yıl!Iyi şans getirsin Ben mutluluk diliyorum,Sağlık - götürmek değil!Güzel renkli günGözünde - ışıkları parlayan!  только тут не татарский а турецкий