Помогите пожалуйста написать слова на казакском омонимы синонимы и антонимы.даю мноко пунктов решите.......
Ответ(ы) на вопрос:
синонимдер сұлу, әдемі, көркем батыр, өжет үлкен, алып, зор омонимдер жаз-писать жаз-лето жаз-раскрывать жүз-лицо жүз-сто жүз- плыви антонимдер үлкен-кіші жақсы-жаман алыс-жақын қыста-жазда бай-кедей
антонимы: қара - ақ, төмен-жоғары, үлкен - кішкетай. Синонимы жаман - нашар, әдемі - сұлу, әдемі - көркем. Омонимы қара - смотри, черный, ат- стреляй, лошадь, бас - голова, нажимай