Помогите пожалуйста написать сочинение на укр. языке,На тему:Я мрiю про тверезе суспiльсво

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я обираю тверезе життя тому, що хочу бути здоровою, повноцінною, розумною людиною, яка б жила в тверезій державі. Тверезість — це знак людської культури, поваги до старших і молодших, одним словом, поваги до себе. Коли людина тверезо мислить, вона має тверезий глузд, гарне бачення навколишнього світу. Моя сім'я живе тверезим життям. Вони слідкують за собою, за своєю поведінкою. І живуть тверезо, як повинен жити кожен громадянин, кожна культурна, вихована людина. Твереза сім'я — це тверезе суспільство. Якби всі жили тверезо, ми б зараз не мали такої держави, в якій гинуть молоді розумні люди. Не було б такої брехні, яка зараз заполонила всю Україну. Ми б були неймовірно розумні і щасливі, як суспільство, як нація, як одна єдина сім'я — держава, держава, яка мала б? чим похвалитися, що показати, чим гордитися. Тверезість сім'ї породжує тверезість великої суверенної держави. Україна буде тверезою тільки за тверезості людського духу, думки, мови, співчуття. Тому ми повинні бути тверезими відносно свого слова і діла, що допомогло б нам збудувати тверезу, єдину сім'ю і державу.