Помогите пожалуйста написать сочинение про карьеру одного из членов семьи на английском.очень нужно.заранее спасибо.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My dad works at the car factory. My mom works domohozyaykay.My brother gets a scholarship to college. I still do not work . Im just learning. In the future i want  to become a veterinary medicine,to treat animals.