Помогите пожалуйста написать текст на английском про мою семью,у нас всемье папа,мама,младший братик,я старшая сестра,и кот,тект не большой

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
In our family we have my dad, my mum, my little brother, a cat and me. My dad is very handsom, my mum is beautfull.We are not large but very friendly family, dad works as a welder, mom stays at home with his younger brother, and I'm in 3rd grade.