Помогите пожалуйста не могу найти текст песни "музыка земли"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Послухай музику Землі, В ній запах трав і сонця ласка, У синім небі – журавлі, А на долонях давня казка. Приспів: Співає чисте джерело Навколо квітчане барвінком І пісня людям на добр лунає радісно і дзвінко. Послухай музику землі, пізнай навколишню природу. В ній ніжність наших матерів, в ній сила нашого народу.