Помогите пожалуйста! Нужно написать коротенький(!) рецепт вкусного блюда на англ. Языке. Желательно с картинкой, за ранее спасибо!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ingredients for the "Cheese Pie" Eggs (1 - in the dough, 3 - in the stuffing) - 4 pieces Sour cream - 4 tbsp. l. Margarine - 250 g Flour - 4 stack. Sugar - 2 cup. Cocoa - 3 tbsp. l. Cottage cheese - 600 g Starch - 1 tbsp. l. Butter - 50 g Raisins nuts vanillin (the stuffing - on request) Soda (pay vinegar) - 1 tsp.