Помогите пожалуйста нужно по два примера; составить предложения по казахскому на зат есым;сын есым;есымдык;устеу;елыктеу создер;шылау;одагай

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Балалар ойнап жур. Маған апам адемі көйлек сатып аперді. Мен дукенге бардым. Бугин кун тамаша! Арман жалт етип карады. Мектепке дейін біраз жол бар. Барекелді, жарайсын, балам!