Помогите пожалуйста. нужно слова в скобках поставить а поавильную форму. 1. He (work) very hard since he became a sales manager. 2. Hy hand sare dirty. I (clean) my car. 3. Why are you so excited? - I (dance) for 2 hours. 4. N...

Помогите пожалуйста. нужно слова в скобках поставить а поавильную форму. 1. He (work) very hard since he became a sales manager. 2. Hy hand sare dirty. I (clean) my car. 3. Why are you so excited? - I (dance) for 2 hours. 4. Next month she (work) at this factary for twenty years. 5. Tomorrow I (snow) for almost a week.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Had worked 2) Had been cleaning 3) Have been dancing 4) Will had been worked 5) Will had been snowed