Помогите пожалуйста !!! нужно сочинение на тему "герои былин "

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Что такое былин ? Вот ,думаю сочинишь) Били́на (стари́ни) — жанр героїчного епосу. Билинні сюжети створенні переважно в часи Київської Русі. Здебільшого билини прославляють подвиги народних героїв та богатирів і своїм сюжетом пов'язані з Києвом та князем Володимиром Святославичем. Головні центри билинного епосу — Київ, Чернігів, Галич (давній) і Новгород Великий. Билини мають реальну історичну основу, прототипами героїв могли бути реальні історичні особистості, сюжети із життя яких протягом тривалого часу обросли надзвичайними дивними рисами.