Помогите пожалуйста очень надо))) СРОЧНО 1. (Не) спитавши броду, (не) лізі у воду. 2. (Не) хвали мене у вічі, (не) гуд поза очі. 3. (Не) бери нічого чужого - (не) буд..ш боятися нічого. 4. (Не) подумавши, кілочка (не) заструж.....

Помогите пожалуйста очень надо))) СРОЧНО 1. (Не) спитавши броду, (не) лізі у воду. 2. (Не) хвали мене у вічі, (не) гуд поза очі. 3. (Не) бери нічого чужого - (не) буд..ш боятися нічого. 4. (Не) подумавши, кілочка (не) заструж..ш. 5. Що вранці (не) зроб..ш, того ввечері (не) наздоженеш. 6. (Не) дивись на людину, а на її діло.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Не спитавши броду,не лізь у воду. Не хвали мене у вічі , не гудь позаочі. Не бери нічого чужого-не будеш боятися нічого. Не подумавши,кілочка не застружеш. Що вранці не зробиш,того ввечорі не наздошенеш. Не дивись на льдину,а на її діло.