Помогите пожалуйста. Очень нужен стих на казахском языке 6-8 строчек. Что бы легко учился. Все облазила нечего не нашла. Пожалуйста помогите. ТЕМА ЛЮБАЯ!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сырбай Мәуленов "Менің Республикам" Тауды көрсең күн көзіне таласқан, Аспан көрсең Ай мен Күнге жол ашқан, Менің байтақ Республикам таулары? Менің көгім-мөлдіреген сол аспан. Дала көрсең, көкжиекпен ұштасқан, Көлді көрсең, секілді бір түскі аспан, Менің байтақ Республикам даласы, Менің көлім теңізбенен ұштасқан.