Помогите пожалуйста, очень нужно"людзи на балоце" иван мележ тема: такое рознае куранеускае каханнеплан:- каханне у жыцци чалавека-каханне ходоська и яухима-каханне василя и ганны-каханне ганны и яухим-каханне и лесы герояу

Помогите пожалуйста, очень нужно "людзи на балоце" иван мележ  тема: такое рознае куранеускае каханне план: - каханне у жыцци чалавека -каханне ходоська и яухима -каханне василя и ганны -каханне ганны и яухим -каханне и лесы герояу
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
точнее сформулируй вопрос