Помогите пожалуйста! Очень прошу! 1.Де клімат формується під впливом мусонів? а) на півдні Азіі. б) на заході Європи в)на сході Азіі г) на територіі південно-східно Азіі.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мусони-це клімат з мусонною циркуляцією атмосфери.Це суха зима і вологе дощове літо.Мусонний клімат характерний для Владивостока, Японії, південно-східної Азії (Індія). Для цієї частини суші характерно те,що вітер взимку дме на сушу, а влітку з суші на море як на сході Середземного моря)-тобто схід Азії. М.к. характерний для тропічного і субтропічного поясу і менш виражений в екваторіальному поясі.