Помогите пожалуйста очень прошу вас. Срочно! Спасибо за понимание и помощь, очень на вас надеюсь

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. had already started by  2. when they heared  3. had just taken 4. had not expected them to 5. as soon as I opened  6. was midday when we set 7. anything until he had read 8. while I was 9. she had never been to 10. had been trawelling for