Помогите пожалуйста очень срочно на завтра!Сочинение на тему "Collecting Things" по плану: 1.What is your hobby? 2.What do you collecting?3.When did you take it up?4.How big is your collection?прошу сочинение по плану, отвечу в...

Помогите пожалуйста очень срочно на завтра! Сочинение на тему "Collecting Things"  по плану:  1.What is your hobby? 2.What do you collecting? 3.When did you take it up? 4.How big is your collection? прошу сочинение по плану, отвечу взаимностью)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I am a collector.I collect  stamps. This is very intresting.I sometimes come across rare stamps. She's my only one. I've been doing this for half a year.