ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ОЧЕНЬ СРОЧНО НАДО!!!нужно составить 5 вопросов к этому тексту, мне срочно надо

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ОЧЕНЬ СРОЧНО НАДО!!! нужно составить 5 вопросов к этому тексту, мне срочно надо
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
емтихан дегеніміз не?(шәкірттер тексерудің бірі) емтихан тұңғыш рет қайда қабылданды?(Ресейде, санкт-петербургте) Қай жылы естихан тапсыру жылы енгізілді?(1786 жылы енгізілді) Алтынсарин мектептерінде емтихан жылына неше рет болған?(2 рет болған) Емтиханға қатысты 1837 жылы неше балдық жүйе енгізілді?(5 балдық жүйе)