Помогите пожалуйста ответиь на вопросы: 1)Казактын кандай би-шешендерiн бiлесiндер? 2)Жырау Деген кiм? 3)Абайдын кара создердерiнiн такырыптары кандай? 4)Мысал Дегенемiз не? 5)"Казак эдебиетi " туралы ассоцияцияларын кандай? 6)...

Помогите пожалуйста ответиь на вопросы: 1)Казактын кандай би-шешендерiн бiлесiндер? 2)Жырау Деген кiм? 3)Абайдын кара создердерiнiн такырыптары кандай? 4)Мысал Дегенемiз не? 5)"Казак эдебиетi " туралы ассоцияцияларын кандай? 6)Онер такырыбы кiмнiн шыгармашылыгында орын алган? 7)Улы Отпн согысы такырыбына жазыглан кандай шагармаларды бiлесiндер?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
3)Абайдын кара создерынын такырыптары адамдар, табигат омыр туралы елдын кандай екенын жырлайды