Помогите пожалуйста ответить на вопросы!!!! 1)Чим сподобався вам цей твiр? 2)Про що ця казка? 3)Що здавалося смiшним, а що сумним? 4)Що в казцi реально, а що фонтастичне?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) так сподобалась 2) пишеш про те про що та казка 3) пишеш те що було смiшне а що сумне 4) пишеш що було в казцi реальне а що фантастичне