Помогите пожалуйста перевести с русского на казахский это диалог: -привет,-привет-как зовут твоего папу? -моего папу зовут лёша.- а сколько ему лет? -ему 51года,- а какой он по характеру? - он очень работящий. -а что тебе нрави...

Помогите пожалуйста перевести с русского на казахский это диалог: -привет,-привет-как зовут твоего папу? -моего папу зовут лёша.- а сколько ему лет? -ему 51года,- а какой он по характеру? - он очень работящий. -а что тебе нравится в нем самое лучшее? - мне нравится в нем что он работящий, умеет все подчинить. Заранее спс.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Сәлем -Сәлем -Сенің әкеңнің аты кім? -Менің әкемнің аты-Лёша -Жасы нешеде? -Оның жасы 51-де -Оның мінезі -Жұмысбасты -Саған көбіне әкеңді не үшін ұнатасың? -Маған әкемнің жұмысбасты және барлығын білгені ұнайды.