Помогите пожалуйста перевести с русского на казахский Я занимаюсь аеробатикой! Я мастер спорта по акробатике! Первое место на чемпионате азии.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен акробаттық істегеніңізді! Мен спорттық акробатика шебері сенімдімін! Азия чемпионатында бірінші орын.
Гость
Мен акробатикамен айналысамын. Мен акробатикадан спорт шеберімін. Азия чемпионатында бірінші орын алдым.