Помогите пожалуйста! По этому тексту нужно задать вопросы в Present Simple! Помогите! Нужно 5 вопросов! Заранее благодарю Дам 65 баллов!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) What country is home to camels? 2) What color is the fur of camels? 3) In what places the camels live? 4) What body and neck have camels? 5) What is located on the back of camels?