Помогите пожалуйста по контрольной роботе"складне речення зрiзними видами зв'язку"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Складне речення із сурядним і підрядним зв'язком. Усі вдивлялись у зоряне небо, але ніхто нічого там не міг помітити, хоч журавлиний клекіт ставав усе виразнішим (А. Шиян).  [ ], але [ ], (хоч ...). Речення із сполучниковим і безсполучниковим зв'язком Рожевий пил спадав, синіло все кругом, і коси золоті зоря вплітала в трави (В. Сосюра). [],[], і []. Мовчали зажурені поля, німувала насічена рубцями-переметами дорога, тільки діброва, до якої він саме дійшов, пересварювалася з хуртовиною і вітром (М. Стельмах). [],[],[..., (до якої...),].